25 Ocak akşam saat 20:53’te 5° Aslan burcunda bir dolunay bu 4 burcu fazlasıyla etkisi altına alacak:

25 Ocak akşam saat 20:53’te 5° aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız:

Bu dolunayın etkileri, diğerlerine göre biraz uzun ve sert geçecek görünüyor .

Çünkü aynı derece 28 Ekim‘de boğa burcunda bir ay tutulması yaşamıştık bu da demek oluyor ki; o dönem yaptığım öngörüler yine geçerli olacak.

Bireysel bazda ise Ekim Kasım aylarında ne yaşadıysak bu süreçte yine benzer olaylar yaşayabiliriz. Yine o dönem başlattığımız, adım attığımız konuların sonuçlarını bu dolunayla birlikte alabileceğiz.

Hem dolunay haritasını hem de ülkemiz haritasını incelediğimde genel olarak;

Eğlence dünyası, sanat camiası, vakıflar, dernekler, çocuklarla ilgili duyulabilecek üzücü ve sıkıntılı olaylar gündem başlıklarımızın arasında olabilir.

Aslan dolunayı egoyu fazla çalıştıracağı için maalesef uzun bir süre liderlerin sert söylemlerine ve uzlaşmacı olmaktan uzak tavırlarına şahitlik edebiliriz.

Liderler, ünlüler, tanınmış kişiler yani göz önündeki insanlardan birilerinin rahatsızlanmasına, kaybına ya da bilinmeyen taraflarının ortaya dökülmesine yani ifşalarına dair haberler duyabiliriz.

Dolunay haritasında ki diğer etkilerden biri de yine maalesef hava ve karadaki askeri hareketliliklerin devam etmesi ve üzücü haberler almamız olabilir umarım yaşanmaz.

Satürn’ün pozisyonu ve aldığı açılardan kaynaklı, sağlık sektörü ile alakalı her türlü konu yani hastaneler,doktorlar ve ilaçlar ile ilgili haberler duyabiliriz. Ayrıca hayvanlar ve insanlarla alakalı salgın ve bulaşıcı hastalıklar, virüsler söz konusu olabilir.

Dolunayın aslan burcunda oluşundan kaynaklı kalp, kalp damar yolları, tansiyon, göz hastalıkları, bulaşıcı ve ateşli hastalıklarda da artışlar gözlenebilir.

Para ve yatırım araçlarında dolunay etkisi ile biraz düşüşler olsa da sonrasında yine yukarı yönlü hareketlilik devam edecektir, yatırım tavsiyesi değildir.

Aslan burcundaki dolunaylar biraz sıkıntılı olduğundan maalesef yine doğu ve güneydoğu tarafı bir de denize kıyısı olan Ege ve Akdeniz bölgesinde sarsıntılar oluşabilir. En son yaşadığımız 6 Şubat depremi de yine bir aslan dolunayı sonrasında gerçekleşmişti.

Dolunaydan en çok boğa, aslan, akrep ve kovalar yani sabit burçlar etki alacaklar.

Dolunay kaynaklı uykusuzluk, baş ağrısı, gergin ve duygusal hissetme durumları da olabilir.

Sevgilerimle

Astrolog Saadet Gülbakan

Instagram @astrologsaadetgulbakan

X @saadetgulbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir