Güney Kore Metrosunda Yaşadığı Osuruk Skandalını Anlatan Kadın Midenizi Bulandıracak

Güney Kore ile ilgili içerikleri takip ediyorsanız ya da bu konuya biraz da olsa ilginiz varsa Lorin Yaman’ın adını mutlaka duymuşsunuzdur. Güney Kore’de yaşayan bir içerik üreticisi olan Lorin Yaman, dün akşam TikTok’ta paylaştığı bir videoda isyan etti. Herkesin dikkatini çeken isyanın sebebi ise metrodaki osuruktu…

Güney Kore’ye, K-Pop’a ya da K-Dramalar’a ilgi duyuyorsanız sosyal medyada mutlaka bir kez de olsa Lorin Yaman’ı görmüşsünüzdür.

Yıllar önce YouTube hesabında Kore alfabesini öğretmeye çalıştığı videoları ile çıktığı yolda, Güney Kore’de yaşayan ve Kore Kültür Merkezi ile ortak işler yapmaya başlayan Lorin Yaman’ın Instagram’da 68,5 milyon takipçisi var.

Kendisi YouTube’da A.C.E ve DKZ gibi gruplarla yaptığı röportajlarla biliniyor.

Aynı zamanda Kore Kültür Merkezi ile birlikte Türkiye’ye gelecek Güney Koreli idolleri ve grupları da ağırlamakla ve organizasyonlarıyla ilgileniyor.

Eşiyle birlikte Güney Kore’de yaşayan Lorin Yaman, geçtiğimiz günlerde yine metroda çektiği bir video ile gündem olmuştu.

Sık sık Güney Kore’ye ve kültürlerine dair paylaşımlar yapan fenomeni son dönemde sokak röportajı videoları ile de tanınmaya başladı.

Viral olan metro videosunu görenler “işte medeniyet” demişti.

Güney Kore’de hamilelere ve yaşlılara ait yerlerin boş olduğunu, metro dolu olsa da bu ayrılmış koltuklara kimsenin oturmadığını ve ayakta beklediklerini paylaşmıştı.

Medeniyetin başkenti Güney Kore derken Lorin Yaman’ın yeni metro videosu görenlerin ağzını açık bıraktı. Bu seferki konumuz ise osuruk…

Metrodan indiği esnada video kaydı almaya başlayan ve sinirlendiği her halinden belli olan Lorin Yaman, ‘Bunu muhtemelen kimse söylemiyordur. Size Kore’deki iğrenç şeylerden birini söyleyeceğim.’ diyor.

“Koca koca insanlar vallahi osuruyor ya! Ses çıkarta çıkarta bangır bangır osuranlar var!”

Fenomen bunun daha önce de başına geldiğini anlatırken sinirlerine hakim olamadı. Bu sırada arkasındaki eşinin ise güldüğü kameralara yansıdı.

Gelin önce osuruk isyanına sonra da yorumlara bakalım:

Videonun başında ciddi ciddi giriş yapan fenomene kahkahalarla dolu yorumlar geldi.

??

??

??

Tabii şikayet etmek için önce deneyimlemek gerek…

Siz böyle bir durumla karşılaşsaydınız tepkiniz ne olurdu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir