İmamoğlu’na bir kumpas daha… Murat Kurum’a yakınan kadın videosu da kurgu çıktı

AKP’nin İBB adayı Murat Kurum’a Eminönü ziyaretinde bir vatandaş Beykoz’da kentsel dönüşümün mevcut durumuyla ilgili serzenişte bulundu. Ziyaret sırasında bir kadın vatandaş, “Beykoz’da arsam var. beş yıldan beri yıkıldı, kentsel dönüşüme girecekti. Beyefendinin tatilden dönüp imza atmasını bekliyoruz, kurtarın bizi.” şeklinde eleştiride bulundu.

Murat Kurum, kadının eleştirisine “Nisanda kurtulacağız. Biz Beykoz’da bakanlığımız nezdinde ne iş varsa hepsini yaptık bitirdik. Büyükşehirde de 1 Nisan sabahı yapacağız.” şeklinde yanıt verdi.

KURGU ÇIKTI

İBB Haber’in edindiği bilgiye göre, Murat Kurum’a İmamoğlu’nun şikayet edildiği diyalog kurgu çıktı. Beykoz’da İBB’nin dönüşüm alanında yıkılan bina olmadığı ortaya çıktı.

Beykoz’da tek kentsel dönüşüm alanının Çubuklu Mahallesi’nde olduğu öğrenildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu, “Mağduriyet gerektirecek bir durum yok. Hatta proje bittiğinde vatandaşın lehine olacak. Biz de bitmesini dört gözle bekliyoruz. Burada tapusu olup da yeri yıkılan ve kentsel dönüşüm bekleyen bir yer yok. Tek beklentimiz projenin bitmesi.” dedi.

PEŞ PEŞE KUMPASLAR

AKP’nin geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bozuk olmayan bir özel halk otobüsünün şoförüyle anlaşıp bozukmuş gibi gösterdiği daha sonra da set kurup çekim yaptığı ortaya çıktı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu konuyla ilgili, “Sizin bir hesabınız varsa, Yaradan’ın da bir hesabı var. Pat diye patladınız.” dedi.

Şimdi de otobüs kumpası… İmamoğlu’ndan sert tepki: Pat diye patladınızGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir