Mossad Ajanlarıyla İlgili Vahim İddia: Topladıkları İstihbaratı Oraya Gönderiyorlarmış!

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından düzenlenen operasyonla İsrail İstihbarat Servisi (MOSSAD) için çalıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan çok sayıda kişi arasından 15’i tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Türkiye gündeminde büyük bir etki yaratan operasyonun yankıları devam ederken, İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konuya yönelik çarpıcı iddialar ortaya attı.

“GÜVENLİK SORUŞTURMASI YAPILMADI, DİPLOMASINA BAKILMADI”

Çömez, yakalanan şüphelilerden birinin fotoğrafını paylaşarak “Güvenlik soruşturması yapılmadı. Diplomasına bakılmadı. Sınavlara sokulmadı. Önce vatandaşlık, sonra da Sağlık Bakanlığı’nda iş verildi. Meğer Mossad ajanıymış. Hay Allah, biz de onu muhacir kardeşimiz sanıyorduk!” ifadelerini kullandı.

“TOPLADIKLARI İSTİHBARATI AVRUPA’DAKİ MOSSAN AJANLARINA AKTARDILAR”

İkinci bir paylaşım daha yapan Turhan Çömez, “Durum daha da vahimmiş! Adam Mısırlı, hiç Türkçe bilmiyor. Topladığı istihbaratı Avrupa’daki Mossad ajanlarına aktarıyor. Binlerce Türk sağlık çalışanı açıkta bekliyor, işsizlik diz boyu, sen bunu nasıl olur da Türk vatandaşı yaparsın, devlet memuru yaparsın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir