Müge Anlı da Aramıştı: İki Çocuk Annesi Nevrigül Alan Ağaca Asılı Halde Bulundu

Bursa’nın Gemlik ilçesinde 45 gündür kayıp olan evli, 2 çocuk annesi Nevrigül Alan (22), zeytinlikte ağaca asılı halde bulundu. Ailesi, boşanma aşamasındaki kocasından ölüm tehditleri aldığını iddia ettiği Alan’ın bulunması için Müge Anlı’nın programına da başvurmuştu.

Bursa Gemlik’te yaşayan 22 yaşındaki Nevrigül Alan’dan 45 gündür haber alınamıyordu. Ailesi boşanma aşamasındaki kızlarının bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu.

Aile, kızlarının küçük çocuğunu almak için eşiyle buluşmaya gittiğini ve sonrasında telefonuna dahi ulaşamadıklarını söylemiş ve eşinden ölüm tehditleri aldığını iddia etmişti.

Programda, çevresi tarafından Şirin diye anılan Nevrigül’ün eşinin ailesi de yayına bağlanmış ve kayıptan haberleri olmadığını belirtmişti.

Öte yandan 2 çocuk annesi Nevrigül’ün son dönemde gönül ilişkisi yaşadığı Doğan isimli arkadaşı da yayına bağlanmıştı. Doğan, Nevrigül’ün kendisine ‘Bana bir şey olursa çocuklarım sana emanet’ dediğini öne sürmüştü.

Ekipler 45 gündür arama çalışmalarına devam ederken, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne Umurbey Mahallesi’ndeki bir zeytinlikte ceset olduğu ihbarı geldi.

Bunun üzerine olay yerine giden ekipler, ağaca asılı halde bulunan cesedin Nevrigül Alan’a ait olduğunu belirledi.

Nevrigül Alan’ın cenazesi, Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir