Sultangazi Belediyesi Güreş Takımı Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde Mücadele Edecek

Son dönemde yükselen başarı grafiğiyle dikkat çeken Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı, 16-17 Kasım’da Yozgat’ta düzenlenecek Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde mücadele edecek. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, sporculara başarılar dileyerek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2019 yılında kurduğu güreş takımı, 4 yılda 3 lig birden atlayarak Süper Lig’e yükselmişti. Yükselen başarı grafiğini şampiyonlukla taçlandırmak isteyen güreş takımı, bu kez Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde mücadele edecek. 16-17 Kasım tarihleri arasında Yozgat’ta gerçekleşecek müsabakalarda, minderin aslanları bir kez daha Sultangazi’yi gururlandırmak için kıyasıya yarışacak.

“Hedef şampiyonluk, sırtınız yere gelmesin çocuklar”

Sporculara başarılar dileyen Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Sultangazi’mizin sporla anılır bir şehir haline gelmesi için spor ve sporcuların daima yanındayız. Güreş takımımız çok kısa zamanda büyük işler başardı. Daha iyisini yapabilecek potansiyellerinin olduğunu çok iyi biliyoruz. Sultangazi’mizi en iyi şekilde temsil edeceğinize şüphem yok. Hedef şampiyonluk, sırtınız yere gelmesin çocuklar” diye konuştu. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir