Tarık Emir Tekin’den ‘Sadakatsiz’ itirafı! ‘Selçuk’u o kadar özlüyorum ki’

Oxford School of Drama tiyatro bölümünde eğitim alan Tarık Emir Tekin, uzun yıllar İngiltere’de yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş yaptı ve Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği karakterle tanınmaya başladı.

‘Rise of Empires: Ottoman’, ‘Reflection’, ‘Çıplak’ ve ‘Bir Peri Masalı’nda da kamera karşısına geçen ünlü isim, Youtube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu.

SAPLANTILI AŞIK SELÇUK DAĞCI!

20’li yaşlarının ortasında, öfkesini kontrol etmekte zorlanan, sosyal ilişkilerde başarısız ve Nil’e (Nazlı Bulum) saplantı boyutunda aşık ‘Selçuk Dağcı’ hakkında konuşan oyuncu, ekrana geldiği dönem çok izlenen Kanal D dizisine dair çarpıcı bir itirafta bulundu.

“ALTI BÖLÜM ANLAŞTIM”

Karaktere aşık oldum. Ben altı bölüm anlaştım. İki bölüm yazılmayacaktı bana, seyircimiz sağ olsun 68 bölüm oynadım.

“SELÇUK SAYESİNDE İÇİM ÇOK YUMUŞADI”

Başlarda kötü bir karakter olan Selçuk’un büyük değişimini gözler önüne seren Tekin, “Bazen o kadar özlüyorum ki Selçuk’u? Acayip özlüyorum. Yargılamadım, karaktere iyi çalıştım, iyi araştırdım. Çok öğreticiydi benim için Selçuk. Oynadığım iki sene boyunca içim çok yumuşadı. Daha merhametli, daha şefkatli olmaya başladım” açıklamasını yaptı.

İKİ SEZON BOYUNCA SEYİRCİYİ EKRANA KİLİTLEDİ

İngiliz yapımı ‘Doctor Foster’dan uyarlanan ve Ekim 2020’de ekran yolculuğuna başlayan Sadakatsiz, iki sezon boyunca Kanal D’de reyting rekorları kırdı.

Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan) ve Melis Sezen’in (Derin) başrollerinde yer aldığı dizi, Mayıs 2022’de final yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir