24 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialardan tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftinin yeni avukatlığını Hukuki Araştırmalar Derneği Kurucusu Hüseyin Kaya üstlendi. Sözcü Gazetesi’nin haberine göre Avukat Hüseyin Kaya ile soruşturmayı yürütecek isimlerden biri akraba çıktı.

2. Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalardan dolayı tutuklanan Polat ailesinin yardımcısı ve Dilan Polat’ın sağ kolu Şule, geçtiğimiz günlerde bir AVM’de alışveriş yaparken görüntülenmişti. Bu görüntüleri gören Deniz Akkaya ise Dilan Polat’ın yardımcısı Şule’yi sert bir dille eleştirdi

3. Son dönemin en çok yakıştırılan çiftlerinden Sibil Çetinkaya ve Şükrü Özyıldız daha yeni birlikte tatile çıktılar. Henüz birlikte fotoğraf paylaşmayan çift helikopterle Sri Lanka turuna çıktıkları anları yayınladılar.

4. Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi da Selin Ciğerci oldu. Sosyal medyada popüler olan isimlere yönelik birçok farklı iddia ortaya atılırken, Ciğerci de bu iddialardan nasibini almıştı. 2. Sayfa programına konuk olan Selin Ciğerci, hakkındaki iddialara yanıt verdi.

5. Kısmetse Olur’un eski yarışmacısı Melis Buse Betkayan’la toksikliğin zirvesinde bir ilişki yaşayan sosyal medya fenomeni Reşit Bozdağ, ”terör örgütü propagandası yapmak” suçundan kesinleşmiş hapis cezasının bulunması nedeniyle tutuklandı.

6. Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan Polat’ın avukatı geçtiğimiz saatlerde Dilan’dan sevenlerine selam getirmişti. Dilan’ın cezaevindeki vaktini gelen mektupları okuyarak geçirdiğini söyleyen avukat, sosyal medya kullanıcılarının atağa geçmesine sebep oldu!

7. Ünlü oyuncu Duygu Sarışın, eski sevgilisi Çağatay Ulusoy’un ismini duyunca koşarak kaçtığı anlar dikkat çekti.

8. ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ filmiyle yıllar sonra yeniden buluşan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, son günlerde gündemimizden düşmüyor. İkili son olarak İbrahim Selim’in ‘Ajaba’ adlı programında özel hayatlarına dair merak edilen soruları yanıtladı. Kıvanç Tatlıtuğ’un evlilikle ilgili sözleri herkesi mest ederken, Beren Saat bu sorulara ne cevap verdi?

9. Eda Ece’nin evlendirmek için ant içtiği İbrahim Selim, gizemli aşkı Daye Ay’la nişanlandığı iddialarını doğruladı.

10. Oğuzhan Uğur uzun bir aradan sonra Pinç isimli programının yeni bölümünü yayınlandı. İlk konuk olarak ağırlanan Demet Özdemir’e kıskançlık seviyesi soruldu. Demet Özdemir’in kıskançlık itirafı şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir