Deniz Akkaya’dan Bi’ Acayip Cinsellik Videoları Çeken ‘Erkek’ Fenomene: Ters Kelepçeli Görmek İsteriz!

Gün geçmiyor ki TikTok’ta yeni bir şeyler deneyenlerin bi’ acayip videolarına rastlamayalım. Bu aralar gündem olan kişi ise çektiği libido düşmanı videolarla ‘egeuckan’ oldu. Videoların libido düşmanı olup olmadığı tartışıladursun, Deniz Akkaya’dan bu beyefendinin de gözaltına alınması gerektiğini söyledi. 

Detaylar…

Yeterince tuhaf bir yer olduğu yetmiyormuş gibi TikTok’ta son dönemlerde yeni bir akım başladı.

‘Laz kızı’ adlı kullanıcının görselde gördüğünüz gibi ‘müstehcen’ olarak adlandırılan tarzda videolar çekmesi sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. Kimisi bunun bir özgürlük olduğunu savunurken kimisi bu tarz videoları eleştirdi.

Sosyal medya bu konuyu tartışadursun, Laz Kızı lakaplı bu kullanıcı gözaltına alındı.

Göğüs dekoltesi verdiği videolarla tanınan ismin, bu tarz videolarla aylık 100 bin TL kazanç sağladığı iddia edilmişti. Hakkındaki iddiaları yalanlayan isim, aylık 20-30 bin kazandığını belirtmişti.

Fakat TikTok’ta yalnızca kadınların ‘müstehcen’ olarak adlandırılan videolar çektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Müstehcen olarak adlandırılan diyoruz, çünkü bu videoların nasıl bir kefeye konması gerektiği hala bir tartışma konusu. Laz Kızı’nın ardından birçok kişi de bu tarz videolar çekmeye yöneldi üstelik.

Bunlardan bir tanesi de libido dolu videolar çeken ‘egeuckan’ oldu.

Ege Uçkan’ın bu minvalde birçok videosu bulunuyor;

Bu videoları birçok kişi ‘libido düşürücü’ olarak tanımlıyor;

Yaptığı ‘müstehcen’ yayınlarla gözaltına alınan kadınlar varken, yine aynı minvalde videolar çeken bu birey ise Deniz Akkaya’nın dikkatini çekti.

“Bu beyfendiyi de ters kelepçe kafasına vurula vurula bastıra bastıra görmek isteriz…”

Yasalar cinsiyet ayrımı yapmadan herkese eşit uygulanıyorsa, bu beyfendi de ters kelepçe kafasına, böyle vurula vurula bastıra bastıra görmek isteriz!Konu müstehcenlik! Sosyal medya yasaları, cinsellik içeriklerinde neden erkekleri es geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir