Met Gala’ya Kim Kardashian damgası! Korsesinin darlığı alay konusu oldu

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sebebiyle 2020’de iptal edilen, 2021’de ise sonbaharda yapılan New York Metropolitan Sanat Müzesi’nin geleneksel galası (MET Gala), 2022’de eski görkemine kavuşmuştu. Met Gala 2023 ise 1 Mayıs’ta gerçekleşmişti.

Birbirinden ünlü isimler katıldığı Met Gala, bu sene 6 Mayıs’ta düzenlendi. Gösteri dünyasının ünlüleri, New York Metropolitan Müzesi’nin merdivenlerinde kameralar karşısına çıktı. Galanın bu seneki teması, ‘Garden of Time’ oldu.

“Kırmızı Halının Olimpiyatları” olarak da bilinen moda gecesi Met Gala, dünya starlarını bir kez daha bir araya getirdi. Her sene farklı bir tema etrafında birleşen etkinlikte kıyafet kodu bu kez Ballard’ın 1962 tarihli aynı adlı kısa öyküsünden esinlenen “Zamanın Bahçesi” oldu.

Kont Axel ve eşi Kontes’in eğlence, sanat ve güzellik ütopyasını anlatan hikayeden uyarlanan gecenin ortak ev sahipleri Bad Bunny, Chris Hemsworth, Jennifer Lopez, Zendaya ve Anna Wintour’dı.

GECEYE DAMGA VURDU

Kim Kardashian, Met Gala için, gümüş renkli dar korsesi olan bir elbise tercih etti. 43 yaşındaki Kim’in şeffaf çiçek desenli uzun etekten oluşan gümüş elbisesi, sosyal medyada gündem oldu.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Dünyaca ünlü yıldız isme bazı sosyal medya kullanıcılarından: ‘İçinde nefes alabiliyor mu?’, ‘Bu elbiseyi giyebilmek için kaç kaburgasını aldırdı?’, ‘Daralmadın mı Kim?’ gibi yorumlar gelirken bazılarından da: ‘Kraliçe gibi’, ‘Çok yakışmış’, ‘Ne giyse taşıyor’ gibi yorumlar geldi.

İşte Kim Kardashian’ın dikkat çeken tarzı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir